Kategoriler
Dekoratif Duvar Kagitlari
Dekoratif Duvar Kağıtları
8 Ocak 2018 Dekorasyon Fikirleri

sponsorlu reklamlar

Duvarlar bir evin en çok görülen ve en çok yer kaplayan objeleridir. Bu yüzden duvar bakımı ve duvar temizliği dekorasyon uygulamalarında ilk göze çarpan yerler arasındadır. Bir duvarın boyasının bir evin içindeki ortama pozitif veya negatif enerji verebilir. Bu nedenle duvar bakımı ve duvar dekoratifleri çok önemlidir. Birçok duvar boyası ve duvar dekoratifi olduğu gibi son zamanlarda oldukça popüler olan duvar kağıtları da bu dekoratif seçimler arasındadır.

Dekoratif Duvar Kagitlari Dekoratif Duvar Kagitlari Dekoratif Duvar Kagitlari Dekoratif Duvar Kagitlari Dekoratif Duvar Kagitlari Dekoratif Duvar Kagitlari

sponsorlu reklamlar

Kişisel Dizayn Yapmak

Kişisel dizayn bireylerin normal duvar kağıtlarını istemeyip kendi duvar kağıtlarını oluşturarak evlerini kendilerine göre dekore edebilecekleri bir dizayn türüdür. Evde Photoshop programları de yapılabildiği gibi birçok internet sitesinde bireyin bazı temaları seçerek ve bu temaları kaydederek oluşturulabilir ve bu temalar daha sonra dekoratif bir yapı markette dekoratif bölümüne ulaştırılarak belli bir ücret karşılığında bireye duvar kağıdı olarak geri dönebilmektedir. Böyle bir duvar kağıdı tasarlamak bireyin evinde bireyselliği ve yaratıcılığı yapması için bir adımdır. Ayrıca çocuk odası gibi yerlerin dekorasyonu da böyle yapılarak çocuğun hayal kahramanı odasında görmesi sağlanabilir. Mutfak gibi yerlere dekorasyon yapılırken yine mutfakta yemekleri hatırlatıcı bazı dekorasyonlar kullanmak mutfağın tam anlamıyla yemek yeme amacına uygun olarak tasarlanmasını sağlayabilir.

Dekoratif Duvar Kağıtları Arasından Duvar Kağıdı Seçmek

Bir yapı markete gidilerek bu yapı markette yüzlerce duvar kağıdı modeli arasından seçim yapılabilir. Ayrıca danışmanlar aracılığıyla da kendi duvarınızda evin ve mobilyaların rengine göre duvar kağıdı seçilerek yine bireysel bir oda tasarımı oluşturulabilir. Bu dekoratif duvar kağıtları yapı marketlerde sipariş verildiği takdirde bazı renkler ve desenler değiştirilerek kişinin kendi zevklerine göre de oluşturulabilir. Ayrıca kişinin çocuğunun yaptığı bazı resimler yine duvar kağıdını aktarılarak daha yaratıcı çözümler sağlanabilir.

 

Bir Cevap Yazın

Benzer yazılar

Cccccc
*** *