Kategoriler
Lila Mutfak Modelleri
Lila Mutfak Modelleri
18 Aralık 2017 Dekorasyon Fikirleri

sponsorlu reklamlar

Bir kadının en büyük hayalidir kendi evini, istediği şekilde dizayn etmek. Evin içerisinde ise mutfağa ayrı bir önem verir. Çünkü kadın evde geçirdiği zamanın büyük bölümünü mutfakta geçirir. Kadınlar hakkında herkes tarafından kesinleştirilmiş farklı bir bilgi ise pembeye olan düşkünlükleridir. Genel de mutfak dekorasyon aşamalarında pembe ve mor tonlarını kullanarak, evlerinde kendilerine masal gibi bir mutfak hazırlarlar. Mor renk ise her zaman asaletin temsilidir. Asil duruşu ile mor ve tonu olan lila mutfak modelleri seçimlerinde oldukça fazla tercih edilir.

Lila Mutfak Modelleri Lila Mutfak Modelleri

Mutfakta Nelerin Rengi Seçilebilir

Hayaliniz lila mutfak modelleri nden birine sahip olmak ise bu aşamada mutfağınızda bulabileceğiniz hemen hemen her şeyin rengini seçebilirsiniz. Dolaplarınızdan, küçük ev aletlerine hatta artık beyaz eşyalara kadar renk seçenekleri bulunmaktadır. Yılın trend modası olan lila mutfaklar hiçbir zaman demode kalmayacak, eskimeyecek bir renk olarak yerini aldı. Mutfak içerisinde bulunan store perdelerinizden, masanız ve sandalyeleriniz için dahi rahatlıkla kullanılabilecek bir renktir.

Lila Mutfak Modelleri

sponsorlu reklamlar

Mutfak Dekorasyonu İçin Önemli Bilgiler

Mutfağınızı düzenlerken, her aldığınız ürünü lila seçer ve tek renk bir mutfak oluşturursanız, yüksek ihtimal ile bir süre sonra sıkılacak ve değişiklik arayışına gireceksiniz. Bunun için eşya satın almaya başlamadan önce mutlaka kendiniz için bir liste oluşturmalısınız.
Oluşturduğunuz listeye göre plan yaparak, rengi değiştirmeyecek şekilde mutfağınızda yapacağınız ton farklılıkları mutlaka gözünüze daha güzel görünecektir.

Lila Mutfak Modelleri

Örneğin mutfak dolaplarınız için daha koyu tonda bir lila tercih ettiniz, bunu mutfak masanız, sandalyeleriniz ya da elektronik eşyalarınızda daha açık tonlar ile destekleyebilirsiniz. İkinci bir ihtimal ise birbiri ile uyum gösterecek ikinci bir renk seçerek onu desteklemektir. Beyaz, krem rengi gibi açık renkler her daim destekler ve göze daha sade, şık görünür.

Lila Mutfak ModelleriLila Mutfak Modelleri

Bir Cevap Yazın

Benzer yazılar

Cccccc
*** *