Kategoriler
Ofis Masası Modelleri
Ofis Dekorasyonunda Masa Seçimi
2 Ocak 2018 Dekorasyon Fikirleri

sponsorlu reklamlar

Ofis Dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ofisinize yakışacak masayı doğru ve kullanışlı seçmeniz. Gün boyu başında olacağınız, yemek yiyeceğiniz, çalışacağınız aslında gününüzün en çok kısmını geçireceğiniz yer ofis masanızdır.

Ofis Masası Modelleri

İHİTYAÇ LİSTESİ

Ofis Dekorasyonu hazırlanırken ilk önce yapılması gereken bir ihtiyaç listesi oluşturmaktır. Bu liste tamamen sizin bakışınız ve hayalinize göre olmalı. İhtiyaç listesini kuracağınız ofisin işlevliğine göre hazırlayacaksınız. Hazırlayacağınız ofis mimarlık ofisi olacaksa daha çok dikkat çekici maketler ile süsleyebilirsiniz.

Ofis Masası Modelleri

RENK SEÇİMİ

Dekorasyon yapılacak ofisin güneş alıp almadığına bakılmalı ve ona göre renk seçimi yapılmalı. Örneğin çok güneş alan bir ofisiniz varsa daha çok koyu renk boya ve açık renk mobilya tercih etmelisiniz. Ofisiniz güneş almayan bir yerde ise açık renk boya koyu renk mobilya tercih edilebilir.

Ofis Masası Modelleri

sponsorlu reklamlar

MASA SEÇİMİ

Ofis dekorasyonunda masa seçimi çok önemlidir. Öncelikle yapılması gereken ofisin büyüklüğüne göre bir masa seçimi. İnsanlar, çalışanlar veya ofisi ziyaret edecek kişiler ferah bir ortam ister. Kullanacağınız işe göre masa büyüklü rengi tasarımı değişir.

Ofis Masası Modelleri

Tekstil üzerine bir ofis kurduysanız sergileyeceğiniz ürünlerin net bir şekilde belli olması için daha çok tek renk açık bir renk tercih edilmesi gerekir. Örneğin Ofis Dekorasyonu üzerine bir ofis kuruyorsanız daha estetik şık ve renkli bir masa tercih etmeniz gerekir. Eğer ki bir psikolog iseniz daha ufak daha samimi ortam için küçük bir masa tercih edilmelidir.

Ofis Masası Modelleri Ofis dekorasyonu yapılırken masa çok önemlidir yaptığınız işe göre büyük, küçük, uzun, açık renk koyu renk tercih edilmeli. Dekore edeceğiniz ofisi bir iç mimar yardımı ile ofisin ışığına, konumuna, büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre güzel bir proje oluşturulmalıdır.

Bir ofisi gösteren daima doğru tercih edilmiş masadır!

Ofis Masası Modelleri

Bir Cevap Yazın

Benzer yazılar

Cccccc
*** *